Hakkımızda

Başarımızın Sırrı

Loading
loading..
mosbit

MOS BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Mos Bilişim Teknolojileri, bilişim teknolojileri konusunda sektör ihtiyaçlarına göre “ürün”, müşteri ihtiyaçlarına göre “proje” yaklaşımı ile Ar-Ge tabanlı nitelikli çözümler sunmak amacı ile 2008 yılında kurulmuştur. Şirketimiz, uzman Ar-Ge kadrosu ile Hacettepe Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Mos Bilişim Teknolojileri, kuruluşundan bu yana çok sayıda kamu ve özel sektör kuruluşu için doğru, hızlı ve ekonomik çözümler geliştirmiş, ayrıca çeşitli Ar-Ge projelerine imza atmıştır.

Şirketimiz, tüm faaliyetlerinde bilişim teknolojilerini ileriye götürmeyi amaç edinmiştir.

ÇÖZÜM YAKLAŞIMIMIZ

Yenilikçilik ve yaratıcılık

Mos Bilişim, tüm çalışmalarında alışılagelmiş çözümlerin yanı sıra yenilikçi çözümler sunmaya odaklanmıştır. Eğer bir sorun mevcut enstrümanlar kullanılarak çözülemiyorsa, yeni enstrümanlar oluşturmak yine şirketimizin işidir.

Bilgi, araştırma ve sürekli kendini yenileme

Mos Bilişim, bilişim teknolojileri konusundaki yeniliklerin tamamını takip eder. Elindeki alet kutusunu sürekli yenileyerek dünya standartlarında güncel çözümler sunar.

Empati

Mos Bilişim, müşterilerinin sorunlarını müşterilerinin bakış açısıyla algılar. Son derece basit gibi görünen işler için dahi kendisine anlatılan her bir ayrıntının, müşterisinin hayatında özel bir önem taşıdığının bilincindedir. Çözümleri ile insanların hayatlarını kolaylaştırarak konfor sağlamayı hedefler.

Soruna uygun, doğru çözüm

”Elinde çekiç olan kişiye tüm sorunlar çivi gibi görünür“. Mos Bilişim, sorunları elindeki çözüme uydurmaya çalışmak yerine elindeki zengin çözüm enstrümanları ile mevcut durumun tüm kısıtlarını da göz önüne alarak en uygun çözümleri geliştirir ve uygular.

Çok boyutlu sorunların çok boyutlu çözümleri

İş yaşantısında karşılaşılan sorunlar çoğu zaman karmaşık ve çok boyutludur. Aynı şekilde bu sorunları çözerken de çok boyutlu çözümler düşünülmesi gerekir. Mos Bilişim, sorunların tüm boyutlarına farklı bakış açılarından bakar ve bütüncül çözümler sunar.

Etkin, hızlı ve ekonomik çözüm

Çözümün maliyeti sorunun oluşturduğu maliyet ya da kayıptan yüksek olmamalıdır. Aynı şekilde kısa sürede müdahale edilemeyen sorun ve iş işten geçtikten sonra oluşturulacak çözüm de anlamlı olmayacaktır. Mos Bilişim, bu amaçla sorunlara etkin, hızlı ve ekonomik çözümler sunar.

Bizden Haberler...